A42H3010SSLP | Hoffman Enclosures | Enclosures
Brand:Hoffman Enclosures
MPN:A42H3010SSLP
SKU:A-42H3010SSLP
Type
Metalic
Material
Stainless Steel
Enclosure Width
30 in
Enclosure Height
42 in
Enclosure Depth
10 in