A30H2416SSLP | Hoffman Enclosures | Enclosures
Brand:Hoffman Enclosures
MPN:A30H2416SSLP
SKU:A-30H2416SSLP
Type
Metalic
Material
Stainless Steel
Enclosure Width
24 in
Enclosure Height
30 in
Enclosure Depth
16 in