A20H1606SSLP | Hoffman Enclosures | Enclosures
Brand:Hoffman Enclosures
MPN:A20H1606SSLP
SKU:A-20H1606SSLP
Type
Metalic
Material
Stainless Steel
Enclosure Width
16 in
Enclosure Height
20 in
Enclosure Depth
6 in