SCE42EL2410LP | Saginaw Control & Engineering | Enclosures
NEMA 4/12/13 42X24X10 ENVIROLINE ENCL
Brand:Saginaw Control & Engineering
MPN:SCE42EL2410LP
SKU:SCE42EL2410LP
Type
Enclosure Only
Enclosure Width
24 in
Enclosure Height
42 in
Enclosure Depth
10 in