SCE30EL2008LP | Saginaw Control & Engineering | Enclosures
NEMA 4/12/13 30X20X8 ENVIROLINE ENCL
Brand:Saginaw Control & Engineering
MPN:SCE30EL2008LP
SKU:SCE30EL2008LP
Type
Enclosure Only
Enclosure Width
20 in
Enclosure Height
30 in
Enclosure Depth
8 in